(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-03 18:36

Nevera , mueble pequeño comedor de dos piezas y dos bicicletas

(Nr 1886942)
Nevera , mueble pequeño comedor de dos piezas y dos bicicletas

Ilość sztuk:

5

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [€]:

300

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1243.00 km

Informacje dodatkowe:

Hola nos interesa llevar , dos módulos de comedor que miden 179x70x30 juntos, una nevera de 180x60 y dos bicicletas de adultos.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy transport mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub przez zmianę umeblowania domu, należy zwrócić uwagę na kilka kwestii, dlatego że nieprawidłowości w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów i zasobów finansowych. Komplikacje mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych parę lat, aż do następnej wymiany mebli albo do całkowitego uszkodzenia i potrzeby kupna nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, gdy przewozimy stare meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z zawartości i wymyć, na przykład wilgotną szmatką. Później warto przeanalizować, czy przewożony mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, może być to niebezpieczne, gdyż elementy mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład łóżko może stracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednak przy naprawdę dużych rzeczach, takich jak np. łóżko, wypadałoby wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy należy w następnej kolejności należycie ochronić. Do tego przydadzą się używane koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając niezwykle uwagę na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają tendencję do niszczenia i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane części, np. szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu mebla doskonale utrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy odszukać dobrą firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy wiele ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, należy w ogłoszeniu dokładnie opisać wszystkie wymiary przyszykowanych do przewozu mebli, a także podać ich wagę i drogę, którą mają zostać przewiezione – często od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tetuan, Maroko

Termin elastyczny