(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2016-12-01 20:47

Neveras

(Nr 1485492)
Neveras

Długość [m]:

1,20

Szerokość [m]:

0,60

Wysokość [m]:

2,00

Waga w kg:

100.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [€]:

200€

Dystans: 2110.30 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Artykuły AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego można podzielić na 2 typy: artykuły elektryczne większych rozmiarów takich jak pralki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, odkurzacze, ekspresy do kawy czy miksery.

Warunki przewozu urządzeń AGD

    Jeżeli zlecasz przewóz wyposażenia AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie trzeba martwić się o odpowiednie zabezpieczenie sprzętu. W momencie, kiedy chcesz przetransportować urządzenie AGD własnoręcznie, zachowaj szczególną uwagę, żeby uniknąć zniszczeń i zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne opakowanie po sprzęcie.

    Zamrażarki wypada odłączyć od prądu przynajmniej parę godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak półki, trzeba wyjąć oraz popakować odrębnie. W momencie transportu pralki trzeba zadbać o osłonięcie bębna. Drzwi lodówek, mikrofal oraz pozostałych otwieranych sprzętów AGD należy domknąć i zakleić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania wyposażenia AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące i pudełka – a kanty lodówki chronimy styropianem. Wyposażenie pokaźne przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Centa przewozu AGD

    Cena przewozu AGD zależy głównie od gabarytów, ciężaru i stanu technicznego produktu AGD. Kolejnym bodźcem mającym wpływ na koszt jest odległość od miejsca załadunku do momentu docelowego. Przykładowo, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 zł. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba to koszt około 100 PLN. Cena transportu lodówki z Kielc do Krakowa to 169 złotych.

Adres i termin nadania

Alemania, Sinzig

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

España, Almería

Termin elastyczny