(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Nieduża przeprowadzka (Nr 160938)

Nieduża przeprowadzka

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 5.70 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Lublin, 20-555, Zwycięska

Od 25 lut 2013 do 3 mar 2013

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Lublin, 20-006, Kościuszki

Od 25 lut 2013 do 3 mar 2013


Removals

     Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

     Na początek należy wykonać selekcję posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe kartony, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, np. porozdzielać talerze na parę pakunków, żeby bezproblemowo było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble warto rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy materiały zabezpieczające, takie jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej delikatne meble, a gdy nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem nieduże rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

     Zamawiając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne trudności w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują szczególne zasady dotyczące jakiś mebli.

     Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie waszego majątku.