(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Nieduży ładunek około 90kg z Manchesteru do Olsztyna (Nr 2568860)

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

0.8

Waga w kg (łączna):

90

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1999.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Manchester

13 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn

19 kwi 2018


Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej korzystną usługę transportu przesyłki, warto opublikować za darmo ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Te informacje są szczególnie ważne, kiedy chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując przesyłkę do transportu opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można napakować kawałkami styropianu, gazet lub materiałem. Szczególnie kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do owinięcia pakunku?

    Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne etykiety i napisy, które mogą zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch pudła. Na zewnątrz kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).