(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Niemcy (Nr 6419525)

Niemcy

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

15

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 667.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Swarzędz

Od 24 sie 2020 do 11 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Szlezwik-Holsztyn, Kabelhorst

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej korzystną usługę transportu przesyłki, należy wystawić za darmo ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem można zaznaczyć typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, jeżeli chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Nim wybierzesz firmę transportową, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy napakować fragmentami styropianu, papieru lub gąbką. Nadzwyczaj kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do zapakowania paczki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy rzecz do opakowania, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbyteczne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić klapy pudła. Do powierzchni kartonu umieśćmy białą kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).