(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-04 02:47

Nissan 300zx

(Nr 2006042)

Marka i model:

300zx

Waga w kg (łączna):

1450.00

Budżet zlecenia [zł]:

1800

Dystans: 2182.00 km

Informacje dodatkowe:

Samochod name chodzie

Oferty od Przewoźników (0)

2450 zł

ID firmy: 5321
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 11:42

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-09-29

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam, posiadamy ciężarówki pod plandekami, wyposażone w najazdy. Termin transportu do uzgodnienia. Jeśli faktura to plus vat Zapraszam

Cena (zawiera VAT): 2450 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu samochodu uwidacznia się często, jeśli nabywamy nowy samochód lub ściągamy go od ostatniego właściciela, np. z Austrii. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru przewoźnika warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Metody przewożenia auta

    Do przewiezienia pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne przymocowanie ładunku – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma taśmami mocującymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Powinno się pamiętać także, iż właściwa waga naczepy nie może przewyższać właściwej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy przewóz u przewoźnika na terenie UE, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który upoważnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Glasgow City, Wielka Brytania

Od 5 wrz 2017 do 15 paź 2017

Adres i termin dostawy

Wierzchlas, 98-324, Polska

Termin elastyczny