(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-25 15:21

Nissan Almera tino z 21614 Buxtehude DE do 72-010 Police PL (Nr 2750268)

Nissan Almera tino z   21614 Buxtehude DE do 72-010 Police PL

Marka i model:

Nissan Almera tino 2001

Waga w kg (łączna):

1.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 786.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie transportu samochodu uwidacznia się najczęściej, jak kupujemy nowy pojazd czy też ściągamy go od ostatniego posiadacza, np. z Francji. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie auta na Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie aut. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Sposoby transportu wozu

    Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie ładunku – koła auta powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Należy nie zapominać także, że rzeczywista waga przyczepy nie może przerastać faktycznej masy auta ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki uprawnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Göppingen, 73037, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Police, Polska

Termin elastyczny