(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2016-11-25 10:19

Nissan cabstar Cuneo - Krosno

(Nr 1450232)
Nissan cabstar Cuneo - Krosno

Długość [m]:

4,7

Szerokość [m]:

2,1

Wysokość [m]:

2,05

Waga w kg:

1740.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

samochód

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1545.80 km

Informacje dodatkowe:

Nissan z otwartą skrzynią, jeżdżący.

Oferty od Przewoźników (0)

4490 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-11-2016, 14:04

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-25 do 2016-12-03

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Dzień dobry :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Miłego dnia.

Cena (zawiera VAT): 4490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie kawałka powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy mamy do przewiezienia nieduży towar, który nie wymaga użycia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje wykorzystania całej płaszczyzny, wtedy wzięcie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest odpowiednie. 

    Do ciężarówek wykorzystywanych w transporcie LTL kwalifikuje się wozy, których waga przewyższa 3,5 tony i inne pojazdy spełniające wymagania ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się duże kontenery meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki gatunek: firanka i furgon. Rodzaj samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dostosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

    W kalkulacjach ceny transportu ładunku w obrębie LTL, istotne są tego ładunku parametry – waga i wielkość. Warto również dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, wypada opisać ładunek. Kluczowa jest również informacja w kwestii usługi – czy zalicza się do niej tylko transport, czy również załadunek oraz rozładunek. Istotny jest także czas realizacji usługi.

    Ładunki przewożone w obszarze LTL to często palety, paczki, meble, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, gdy transport niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Włochy, Savigliano, 12038, via Apparizzione, 32

Od 25 lis 2016 do 20 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Krosno, 38-400

Od 26 lis 2016 do 21 gru 2016