(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2018-06-19 07:40

Nissan eNV200 (Nr 2856416)

Nissan eNV200

Marka i model:

Nissan eNV200

Waga w kg (łączna):

1480.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 324.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu pojawia się często, jeżeli zakupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie pojazdu na Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Sposoby transportu auta

    Do przewiezienia wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne zamocowanie samochodu – koła wozu powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Wypada pamiętać także, iż rzeczywista masa naczepy nie może przewyższać faktycznej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Pruszcz Gdański

Od 19 cze 2018 do 21 cze 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Łódź

Od 19 cze 2018 do 21 cze 2018