(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-28 10:07

Nissan Maxima

(Nr 2119986)

Marka i model:

Nissan

Waga w kg:

1500.00

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1609.00 km

Informacje dodatkowe:

Auto lekko uszkodzone , nie odpala

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu samochodu uwidacznia się najczęściej, jak kupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, np. z Czech. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie samochodów. Przed wyborem firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Sposoby przewożenia pojazdu

    Do przewiezienia wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne przymocowanie ładunku – koła auta należy przypiąć czteroma taśmami trzymającymi tak, aby samochód nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Powinno się pamiętać również, rzeczywista waga naczepy nie powinna przewyższać właściwej masy auta holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie kiedy DMC przekracza 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy przewóz w firmie w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który upoważnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

King's Lynn, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

63-500 Ostrzeszów, Polska

Termin elastyczny