(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-02 13:45

Nissan micra cabrio

(Nr 1824738)

Marka i model:

Nissan micra cabrio

Waga w kg:

1300.00

Budżet zlecenia [€]:

200

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Von glückaufsegenstraße 114 (Do) Nach via milanese 5 Sesto San Giovanni

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu samochodu uwidacznia się nierzadko, jeśli zakupujemy nowy samochód czy też sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Metody przewożenia pojazdu

    Do transportu pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie pojazdu – koła samochodu należy przypiąć 4 taśmami trzymającymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Powinno się nie zapominać także, właściwa masa naczepy nie powinna przewyższać faktycznej masy auta holowanego.

Formalności

    Żeby niezależnie przewozić wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie kiedy DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Dortmund, 44265, Niemcy

6 cze 2017

Adres i termin dostawy

Via Milanese, Sesto San Giovanni, 2009, Włochy

8 cze 2017