(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-11-21 20:20

Nissan Murano

(Nr 2170578)
Nissan Murano

Marka i model:

Nissan murano

Waga w kg (łączna):

1800.00

Budżet zlecenia [zł]:

5

Dystans: 8.00 km

Informacje dodatkowe:

Auto całe ale nie odpala - muszę przerzucić do mechanika.

Oferty od Przewoźników (0)

100 zł

ID firmy: 601532
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-11-2017, 22:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-23 do 2017-11-24

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

przyczepa

Oferta ważna do:

2017-11-24, 22:53

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu pojazdu uwidacznia się niekiedy, jak nabywamy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z Włoch. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Metody przewożenia wozu

    Do przewiezienia pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie pojazdu – koła auta powinny być przypięte 4 pasami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Wypada pamiętać również, iż faktyczna waga naczepy nie powinna przerastać właściwej masy auta holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport w firmie w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który upoważnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Wodzisławska, Rybnik, 44-218, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Strefa Gospodarcza, Rydułtowy, 44-314, Polska

Termin elastyczny