(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Nissan Patrol (Nr 6664010)

Nissan Patrol
Waga Sztuk:
Nissan Patrol Y61 (1997 - 2004) SUV 5-Drzwiowy
Długość
491 cm
Szerokość
193 cm
Wysokość
186 cm
ok. 2410 kg
1
Sprawny*:
Tak

*Czy samochód można wtoczyć na lawetę bez pomocy wciągnika

Łączna waga: 2410 kg
Dystans 341 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warsaw

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Cielętniki

Termin elastyczny


Transport samochodu

Zapotrzebowanie transportu pojazdu uwidacznia się nierzadko, jeśli zakupujemy nowy wóz lub sprowadzamy go od ostatniego właściciela, np. z Wielkiej Brytanii. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść samochód?

Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie aut. W trakcie wyboru firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Metody przewożenia pojazdu

Do transportu pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie auta – koła auta należy przypiąć czteroma linami mocującymi tak, żeby samochód nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Należy pamiętać również, iż faktyczna waga przyczepy nie może przerastać właściwej masy pojazdu holowanego.

Formalności

Żeby niezależnie transportować samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy transport u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki upełnomocnia firmę transportową do odbioru wozu.