(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-05-31 09:51

Nissan Qashqai

(Nr 1820330)
Nissan Qashqai

Marka i model:

Nissan. Qashqai

Waga w kg:

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1126.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu pojazdu uwidacznia się niekiedy, gdy nabywamy nowy wóz lub sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, np. z Niemiec. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Sposoby transportu wozu

    Do transportu auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne zamocowanie auta – koła wozu należy przypiąć czteroma taśmami mocującymi tak, żeby samochód nie zmieniał miejsca podczas transportu. Trzeba pamiętać również, iż właściwa masa naczepy nie powinna przerastać właściwej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy transport u przewoźnika na terenie UE, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki upełnomocnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Bolonia, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Cerdanyola del Vallès, 08290, Hiszpania

Termin elastyczny