(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-05-31 09:51

Nissan Qashqai

(Nr 1820330)
Nissan Qashqai

Marka i model:

Nissan. Qashqai

Waga w kg:

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1126.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu wozu uwidacznia się nierzadko, gdy nabywamy nowy pojazd lub sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, np. z UK. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie wozów. Przed wyborem przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Sposoby transportu auta

    Do przewiezienia auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie pojazdu – koła pojazdu powinny być przypięte 4 linami mocującymi tak, aby samochód nie zmieniał położenia w czasie transportu. Trzeba nie zapominać także, rzeczywista waga przyczepy nie powinna przekraczać właściwej masy wozu holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy transport u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki upełnomocnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Bolonia, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Cerdanyola del Vallès, 08290, Hiszpania

Termin elastyczny