(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-11-22 09:25

Nissan Qashqai

(Nr 2171283)
Nissan Qashqai

Marka i model:

Nissan Qashqai

Waga w kg:

1580.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1104.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1100 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-11-2017, 09:38

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-26 do 2017-11-27

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu samochodu pojawia się najczęściej, kiedy nabywamy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z Anglii. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie aut. W trakcie wyboru przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Metody przewożenia samochodu

    Do transportu pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne zamocowanie pojazdu – koła pojazdu należy przypiąć czteroma taśmami mocującymi tak, aby samochód nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Powinno się pamiętać także, iż właściwa waga naczepy nie może przerastać rzeczywistej masy auta holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który upoważnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Od 22 lis 2017 do 23 lis 2017

Adres i termin dostawy

Ulm, Niemcy

Od 23 lis 2017 do 24 lis 2017