(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-25 15:27

Nissan Qashqai (Nr 2750296)

Nissan Qashqai

Marka i model:

Nissan Qashqai

Waga w kg (łączna):

1365.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2264.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu pojazdu uwidacznia się niekiedy, jeżeli zakupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, np. z Czech. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie samochodu na Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Metody przewożenia auta

    Do transportu pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne przymocowanie samochodu – koła samochodu powinny być przypięte czteroma linami mocującymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Wypada nie zapominać również, iż rzeczywista waga przyczepy nie powinna przerastać właściwej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który upoważnia firmę transportową do odbioru auta.

Adres i termin nadania

La Nucia, 03530, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Grove Lane, Knottingley, WF11 8ES, Wielka Brytania

Termin elastyczny