(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-05 12:23

Nissan terrano

(Nr 2009717)
Nissan terrano

Marka i model:

Nissan

Waga w kg (łączna):

1750.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1422.00 km

Informacje dodatkowe:

-

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu pojazdu uwidacznia się niekiedy, kiedy zakupujemy nowy samochód lub ściągamy go od ostatniego właściciela, np. z Włoch. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie aut. Przed wyborem firmy transportowej należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Metody transportu wozu

    Do transportu pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła wozu należy przypiąć 4 pasami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Powinno się pamiętać także, iż właściwa masa przyczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy pojazdu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz w firmie w obszarze UE, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Viterbo, 01100, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gliwice, Polska

Termin elastyczny