(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2018-09-13 11:28

Nissan Titan not working (Nr 3234138)

Nissan Titan not working

Marka i model:

Nissan Titan

Waga w kg (łączna):

2200.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 885.00 km

Transport samochodu

    Potrzeba transportu auta uwidacznia się często, jeśli zakupujemy nowy wóz lub ściągamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z Niemiec. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie auta na Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Metody transportu samochodu

    Do transportu pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne przymocowanie ładunku – koła samochodu należy przypiąć czteroma linami trzymającymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał położenia podczas transportu. Wypada pamiętać również, że właściwa masa naczepy nie może przekraczać faktycznej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Valenciennes, 59300, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Avignon, Francja

Termin elastyczny