(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-04 22:28

Nogi do stołu

(Nr 2008682)
Nogi do stołu

Długość [m]:

1,6

Szerokość [m]:

0,7

Wysokość [m]:

0,7

Waga w kg:

10.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 850.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }


Transport palet


Palety pomagają w przewozie towarów różnego gatunkutworzą podstawę, na której łatwo można przewieźć małe pakunki oraz przedmioty. Transport na paletach to głównie wykorzystywana metoda przewozu cięższych ładunków. Za pomocą palet zazwyczaj transportuje się towary powyżej 70 kilogramów – bramki metalowe, skrzynki, towary budowlane, itp. Żeby dobrze oszacować koszt przewozu towaru na paletach, można posłużyć się portalem Clicktrans.pl, a otrzymamy wyceny od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie paletowym. Przy szacowaniu kosztów przewozu podstawowe znaczenie miewa ilość palet, ciężar towaru i rodzaj transportowanych przedmiotów. Ładunki znajdujące się na paletach wynoszonedzięki wózkom widłowym.


Europalety oraz pozostałe rodzaje palet


W transporcie paletowym jest na pierwszym miejscu europaleta, określana również jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Klasyczna Europaleta posiada wymiary 800x1200x150 mm i jest wyprodukowana z drewna. Przy przewozie przemysłowym używa się także palet „angielek” o wielkości 1200x1200x144 mm. Palety dedykowane do przewozu w pojemnikach metalowych mają wielkość 1135x1133 milimetrów. W przemyśle chemicznym wykorzystuje się natomiast palety spełniające standardy CP. Palety zrobione z drewna coraz częściej zastępowane są paletami zrobionymi z plastyku, które nadają się do użytku przez przez10-15 lat.


Koszt transportu palet w kraju
Przeciętna cena netto przewozu palet  w obrębie kraju wynosi 187,8 , a to wychodzi 57 groszy za km.


Koszt przewozu palet za granicą


Przewóz palet na trasach międzynarodowych to średni koszt 581 , a to wynosi 46 gr. za kilometr.


Adres i termin nadania

Gniezno, Polska

7 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Kumhausen, Niemcy

8 wrz 2017