(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-04 22:28

Nogi do stołu

(Nr 2008682)
Nogi do stołu

Długość [m]:

1,6

Szerokość [m]:

0,7

Wysokość [m]:

0,7

Waga w kg (łączna):

10.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 850.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania domu, należy zwrócić uwagę na szereg spraw, dlatego że pomyłki na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości lub pieniędzy. Komplikacje mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez kolejnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli, bądź do całkowitego uszkodzenia i konieczności kupna nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, gdy przewozimy nienowe meble, należy oczywiście je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, np. mokrą ściereczką. Potem wypadałoby przemyśleć, czy transportowany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, bywa niebezpieczne, gdyż elementy mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład segment może stracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Jednak przy bardzo olbrzymich rzeczach, takich jak na przykład łoże, wypadałoby wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do tego przydatne są używane koce, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając specjalnie czujność na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwrócić uwagę na tłukące się części, np. szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu mebla rewelacyjnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy odnaleźć solidną firmę transportową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, otrzymamy dużo ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najprędzej zorganizować usługę transportową, warto w ofercie szczegółowo opisać wszystkie rozmiary przygotowanych do transportu pakunków, a również opisać ich wagę i trasę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych kluczowych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Gniezno, Polska

7 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Kumhausen, Niemcy

8 wrz 2017