(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-16 15:51

Nottingham - Śląsk (Bielsko-Biała , Katowice)

(Nr 1402592)
Nottingham - Śląsk (Bielsko-Biała , Katowice)

Marka i model:

Opel Astra I Hatchback

Waga w kg:

1200.00

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1826.40 km

Informacje dodatkowe:

Jak w tytule auto znajduje się w Nottingham, unieruchomione w tym momencie. potrzebny transport do Polski.

Oferty od Przewoźników (0)

2600 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-11-2016, 22:36

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-02 do 2016-12-03

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-11-28, 17:00

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu auta uwidacznia się nierzadko, jak kupujemy nowy samochód lub ściągamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Francji. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru przewoźnika warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Metody transportu pojazdu

    Do transportu samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne zamocowanie pojazdu – koła pojazdu należy przypiąć czteroma linami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał miejsca podczas transportu. Trzeba pamiętać także, iż właściwa masa naczepy nie może przekraczać faktycznej masy wozu holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku gdy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz w firmie transportowej na terenie UE, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który upełnomocnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Nottingham

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Bielsko-Biała

Termin elastyczny