(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Nowe meble do 2 pokojowego mieszkania, wszystko złożone w oryginalnych opakowaniach (Nr 6271965)

Waga w kg (łączna):

1300

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

magazyn

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Dystans: 909.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Płock

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Bawaria, Norymberga

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić segregatory na kilka pudeł, aby bez trudności było je przenieść. Opisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym miejscu. Spore meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli mamy materiały osłaniające, np. jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy wziąć koce, pościel i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też przeszkody w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują szczególne wymogi odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie naszego mienia.