np 1 tona (Nr 6350423)

np 1 tona

Długość [m]:

20

Szerokość [m]:

30

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1807.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Ostrołęka

6 lis 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Reading

10 lis 2020


Transport pełną ciężarówką

            Transport towaru zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga nade wszystko przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat przeprowadzają się. Warto przed zamówieniem takiego przewozu uzgodnić kilka decydujących problemów.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku oraz wyładunku produktu. Gdy jest on rozmieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowepotrafiące udźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu wyładunku. W wypadku drobnicy czy też towarów sypkich, warto zdefiniować, czy konieczna jest górna osłona i czy do przewozu może być odkryta przyczepa. Jeśli chcemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, wtedy może okazać się przydatne zastosowanie pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz ładunków łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie odpowiednich świadectw, oprócz tego w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w niektórych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po ustaleniu swoich wymogów, najczęściej można znaleźć przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej wystawione, docierają do tysięcy specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do przewozu różnorakich paczek, zaś duża konkurencja pozwala dostanie niskich stawek.