(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-29 14:40

NP. 24 TONY

(Nr 2331680)
NP. 24 TONY

Długość [m]:

13

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2.85

Waga w kg (łączna):

23000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

ELEMENTY DOMU PREFABRYKOWANEGO Z DREWNA PLUS METERIAŁY BUDOWLANE

Budżet zlecenia [zł]:

3000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 741.00 km

Full truck load

     Transport ładunku zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga przede wszystkim przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat przenoszą się. Opłaca się przed zamówieniem takiego transportu uściślić parę priorytetowych rzeczy.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku oraz rozładunku produktu. Gdy jest on osadzony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe mogące udźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu wyładunku. W przypadku małych paczek czy też produktów sypkich, wypadałoby zdefiniować, czy konieczna jest górna plandeka i czy do przewozu starczy otwarta naczepa. Gdy potrzebujemy przewieźć owoce i warzywa, towary spożywcze, wtedy może okazać się obowiązkowe zastosowanie samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że transport produktów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie właściwych świadectw, jak również w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w pewnych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po zdefiniowaniu swoich kryteriów, bezproblemowo można znaleźć firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej publikowane, trafiają do bardzo dużej ilości różnych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do transportu różnorodnych towarów, zaś olbrzymia konkurencja umożliwia uzyskanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Południowa, Ostrów Wielkopolski, 63-400, Polska

15 lut 2018

Adres i termin dostawy

Kirchstraße, Bünde, 32257, Niemcy

16 mar 2018