(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-12-24 13:47

Obraz

(Nr 2241309)
Obraz

Długość [m]:

125

Szerokość [m]:

145

Wysokość [m]:

20

Waga w kg (łączna):

25.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1454.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą usługę przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić darmowe ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest określić rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Te informacje są szczególnie ważne, gdy chcemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej czujności. Nim wybierzesz przewoźnika, utwierdź się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do transportu trzeba pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy napakować kawałkami styropianu, papieru czy też gąbką. Zwłaszcza kruche pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne naklejki i teksty, które mogą zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Lubomierz, 59-623, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Cheltenham, Wielka Brytania

Termin elastyczny