(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

DWA OBRAZY (mały rozmiar i waga) (Nr 5970115)

DWA OBRAZY (mały rozmiar i waga)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.3

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

5

Typ usługi:

Tylko transport

Opakowanie ładunku:

KARTON, STRECZ, TAŚMA

Instrukcje szczególnej ostrożności:

NAKLEJKA - SZKŁO

Budżet zlecenia [zł]:

600

Dystans: 1671.00 km

Adres i termin nadania

Włochy, Piemont, Alba

Od 22 kwi 2020 do 24 kwi 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 22 kwi 2020 do 24 kwi 2020


Transport antyków

W trakcie przewozu staroci trzeba zachować szczególną baczność. Antyki - przede wszystkim to rzeczy antyczne, co oznacza, że są wiekowe i kosztowne. Zabytki zwykle posiadają wartość historyczną jak i sentymentalną. Do typu: zabytki z reguły zaliczamy meble, jednak także pod tym hasłem transportowane są: lampy, malunki, manuskrypty, jak również sztućce.

Jeżeli przewidujemy przewóz staroci z wykorzystaniem giełdy transportowej Clicktrans, dobrą praktyką jest dodać zlecenie w w grupie: „Specjalnej Ostrożności”, a później zaznaczyć kategorię: „Antyki”. Dodanie ogłoszenia w sekcji „Antyki” zapewnia, iż firmy transportowe zaopiekują się transportem z odpowiednią ostrożnością. Przy przewozie antyków warto poprosić, żeby przewoźnik dodatkowo zabezpieczył kosztowny ładunek przed zniszczeniem podczas przewozu. Kiedy postanowimy osobiście zapakować nasze wartościowe przedmioty, wtedy trzeba stosować się do kliku istotnych rad. Dobrze jest każdy antyk ochronić pojedynczo folią bąbelkową, a jeżeli nie mamy folii, można przedmioty osłonić prześcieradłami czy też ręcznikami. W przypadku, gdy swoje zabytki planujemy przewieźć w pudłach, można zadbać o to, aby niepełne powierzchnie napełnić czymś gąbczastym, np. gąbką czy podartymi magazynami.

Koszt transportu zabytków nie zależy od ich wartości, tylko od: wielkości, ciężaru oraz trasy na jakim jest uskuteczniony.