(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

obraz 100x80 (Nr 4690288)

obraz 100x80

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

0.10

Waga w kg (łączna):

5.00

Instrukcje szczególnej ostrożności:

nie rzucać, nie opierać

Opakowanie ładunku:

obraz zapakowany w karton

Budżet zlecenia [zł]:

300

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1387.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Greater London, Londyn

Od 22 lip 2019 do 1 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 22 lip 2019 do 11 sie 2019


Dzieła sztuki

           Transport dzieł sztuki bywa tematem, któremu wypada przeznaczyć sporo uwagi, ze względu na fakt, że są to z reguły rzeczy o niemałej wartości, czy to majątkowej, czy uczuciowej.

            Aby znaleźć tego rodzaju transport w aukcji transportowej Clicktrans, kliknij w kategorię „Specjalnej ostrożności”. Nabywasz wtedy przekonanie, iż przesyłka zostanie objęta odpowiednią troską przez przewoźnika. Gdy życzysz sobie, żeby firma transportowa zabezpieczyła pejzaż lub posąg, dodaj taką notkę w rubryce „Instrukcje specjalnej ostrożności” czy „Dodatkowe informacje”, nie ma przeszkód również uściślić to, wymieniając się z przewoźnikami wiadomościami pod ogłoszeniem.

            Jeśli możesz sam zabezpieczyć dzieło sztuki do transportu, nie zapomnij o kilku kluczowych radach. Folia stretch jest świetna do zabezpieczania powierzchni przed zadrapaniami. Jeśli zawijasz nią malowidło, folia stretch nie może przylegać do farby, wypadałoby wcześniej owinąć dzieło w inną, nieklejącą dzianinę, na przykład w prześcieradło. Jeśli starasz się przewieźć przedmiot w pudełku czy skrzyni, koniecznie zapełnij puste przestrzenie między obrazem a ściankami kartonu. Świetnym pomysłem jest do tego zastosować profesjonalne styropiany albo sztuczne wypełniacze, jednak nadadzą się także, pogniecione kawałki makulatury, np. czasopism. Istotne jest, aby opakowanie było raptem nieco większe niż przewożone dzieło sztuki, żeby uniknąć przesuwania się w obrębie paczki.

            Cena przewozu dzieła sztuki często zdarza się, że jest zadziwiająco niewysoka. Dokonany w portalu Clicktrans przewóz wielkiego płótna na odcinku z Krakowa do Warszawy odbył się za tylko 100 PLN.