(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Obraz/mapa (Nr 6036680)

Obraz/mapa

Długość [m]:

1.60

Szerokość [m]:

1.1

Wysokość [m]:

0.01

Waga w kg (łączna):

10

Liczba sztuk:

1

Dystans: 911.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Żory

Od 10 cze 2020 do 25 cze 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Heidelberg

Od 12 cze 2020 do 25 cze 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby wyszukać najbardziej korzystną usługę przewozu przesyłki, opłaca się wystawić za darmo ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem warto podać rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Te informacje są szczególnie istotne, gdy planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Przed tym wyszukasz firmę transportową, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do transportu należy pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można napakować fragmentami trocin, gazet lub materiałem. Bardzo delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania paczki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszelkie niepotrzebne etykiety i objaśnienia, które mogą zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić wierzch kartonu. Do powierzchni kartonu przymocujmy białą kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).