(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-12-30 15:37

obraz w ksztalcie serca

(Nr 2248212)

Długość [m]:

1000

Szerokość [m]:

10

Wysokość [m]:

1000

Waga w kg (łączna):

0.10

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1756.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję przewozu przesyłki, opłaca się wystawić bezpłatne ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo ważne, gdy chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Zanim wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do wysyłki należy nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto naładować fragmentami styropianu, papieru czy też materiałem. W szczególności delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do zapakowania przesyłki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy rzecz do kartonu, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogą zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na zewnątrz pudła umieśćmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Gravesend, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

Termin elastyczny