(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-12-30 15:37

obraz w ksztalcie serca

(Nr 2248212)

Długość [m]:

1000

Szerokość [m]:

10

Wysokość [m]:

1000

Waga w kg (łączna):

0.10

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1756.00 km

Informacje dodatkowe:

obraz w ksztalcie serca

Oferty od Przewoźników (0)

149 zł

ID firmy: 618
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-12-2017, 16:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-04 do 2018-01-06

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-01-03, 20:00

Opis oferty:

Dzień dobry. Załadunek w Gravesend w czwartek 4 stycznia albo w sobotę 6 stycznia (zależne od tras, doprecyzuję to we wtorek 2 stycznia), dostawa w Lublinie niedziela/poniedziałek 7/8 stycznia. Transport door2door, od początku do końca naszym samochodem, bez pośredników, przeładunków czy kurierów po drodze. KONIECZNA JEST BŁYSKAWICZNA DECYZJA!!! Zapraszam, Marcin

Cena (zawiera VAT): 149 zł

Wiadomości:

200 zł

ID firmy: 2017
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-01-2018, 01:00

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-06 do 2018-01-07

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam. Jestesmy z okolic Lublina. Mozemy odebrac obraz w sobote lub niedziele. Odbiór i dostawa z adresu pod adres.

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

500 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-01-2018, 09:01

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-05 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Marta B. :)

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję przewozu przesyłki, opłaca się wystawić bezpłatne ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo ważne, gdy chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Zanim wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do wysyłki należy nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto naładować fragmentami styropianu, papieru czy też materiałem. W szczególności delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do zapakowania przesyłki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy rzecz do kartonu, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogą zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na zewnątrz pudła umieśćmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Gravesend, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

Termin elastyczny