(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Dzieła sztuki Dodano: 2018-01-31 13:26

OBRAZY !!! MALTA!!!

(Nr 2338764)
OBRAZY !!! MALTA!!!

Długość [m]:

1.50

Szerokość [m]:

0.15

Wysokość [m]:

1.50

Waga w kg (łączna):

15.00

Opakowanie ładunku:

strech , karton, folia bąbelkowa

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2699.00 km

Dzieła sztuki

    Przewóz dzieł sztuki bywa tematem, któremu powinno się poświęcić sporo uwagi, ze względu na fakt, że są to niejednokrotnie rzeczy o wielkiej wartości, czy to pieniężnej, czy sentymentalnej.

    Kiedy planujemy zlecić ten typ transportu w serwisie Clicktrans, zaznacz opcję „Specjalnej ostrożności”. Nabywasz wtedy przekonanie, że przesyłka zostanie objęta odpowiednią troską przez przewoźnika. Jeśli życzysz sobie, żeby firma przewozowa opakowała pejzaż czy figurę, umieść taką informację w rubryce „Instrukcje specjalnej ostrożności” lub „Dodatkowe informacje”, możesz również uzgodnić to, wymieniając się z firmami transportowymi wiadomościami pod ofertą.

    Gdy chcesz sam zapakować obraz do transportu, pamiętaj o kilku ważnych zaleceniach. Folia bąbelkowa jest świetna do ochronienia powierzchni przed zarysowaniami. Jeśli zawijasz nią pejzaż, folia stretch nie może przywierać do pomalowanej powierzchni, dobrze jest wcześniej zabezpieczyć płótno w inną, nieklejącą tkaninę, przykładowo w pościel. Jeśli starasz się przetransportować rzecz w pudełku czy skrzyni, obowiązkowo zapełnij puste przestrzenie między obrazem a ściankami kartonu. Świetnym pomysłem jest do tego użyć profesjonalne styropiany lub syntetyczne wypełniacze, jednak nadadzą się również, pomięte skrawki papieru, np. czasopism. Znaczące jest, żeby opakowanie było jedynie nieco większe niż transportowane dzieło sztuki, aby uniknąć poruszania się w środku kartonu.

    Cena transportu obrazu często zdarza się, że jest zaskakująco niewysoka. Przeprowadzony w serwisie Clicktrans przewóz pokaźnego obrazu na trasie z Krakowa do Warszawy odbył się za równe 100 złotych.

Adres i termin nadania

Dobroszyce, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tas-Sliema, Malta

Termin elastyczny