(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Obrazy x 4 (Nr 7790932)

Obrazy x 4
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Obrazy
100 x 80 x 20 cm
1 kg
4
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy przesyłka jest opakowana?
Tak
Łączna waga:
4 kg
Dystans
462 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 6 cze 2021 do 10 cze 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 10 cze 2021 do 11 cze 2021


Dzieła sztuki

           Przewóz dzieł sztuki bywa tematem, któremu należy przeznaczyć sporo zainteresowania, ponieważ są to nierzadko przedmioty o niemałej wartości, czy to pieniężnej, czy uczuciowej.

            Aby znaleźć ten typ transportu w giełdzie transportowej Clicktrans, zaznacz kategorię „Specjalnej ostrożności”. Nabywasz wówczas przekonanie, iż przesyłka zostanie zauważona przez firmę transportową. Jeśli życzysz sobie, żeby firma przewozowa spakowała malowidło czy figurę, dodaj taką notkę w rubryce „Instrukcje specjalnej ostrożności” lub „Dodatkowe informacje”, możesz również uzgodnić to, wymieniając się z przewoźnikami wiadomościami pod zleceniem.

            Gdy możesz sam spakować dzieło sztuki do przewozu, nie zapomnij o kilku kluczowych podpowiedziach. Folia bąbelkowa będzie w sam raz do zabezpieczania powierzchni przed zadrapaniami. Jeżeli owijasz nią pejzaż, folia bąbelkowa nie może dotykać do farby, dobrze jest przedtem owinąć malunek w inną, lekką powłokę, na przykład w prześcieradło. Gdy starasz się przewieźć dzieło w pudle czy skrzyni, bezwzględnie wypełnij puste miejsca między obrazem a przegrodami pudła. Świetnym pomysłem jest do tego zastosować profesjonalne styropiany albo syntetyczne wypełniacze, ale sprawdzą się również, pomięte fragmenty makulatury, przykładowo gazet. Znaczące jest, aby pudło było zaledwie odrobinę większe niż przewożone dzieło sztuki, żeby uniknąć przemieszczania się wewnątrz paczki.

            Cena transportu obrazu często zdarza się, że jest wyjątkowo mała. Wykonany w serwisie Clicktrans transport pokaźnego malowidła na trasie Kraków – Warszawa odbył się za równe 100 złotych.