(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Obsypnik kopców wulkan (Nr 7640526)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Obsypnik kopców wulkan
120 x 120 x 140 cm
400 kg
1
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Łączna waga:
400 kg
Dystans
104 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Barchlin

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Nekla

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz urządzeń jak i różnego sprzętu wymaga doświadczenia ze strony firmy transportowej, która powinna stosownie osłonić maszynę, żeby uniknąć różnego rodzaju awarii, zadrapań oraz wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji transport maszyn i sprzętu wymienia się: spawarki, wyważarki, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, stelaże, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, podnośniki jak i wiele innych.

Koszt transportu urządzeń i sprzętu

Cena transportu maszyn lub sprzętu jest zależna przede wszystkim od gabarytu jak i wagi maszyny oraz od trasy czyli od punktu załadunku do obszaru wyładunku. Z reguły przewóz maszyn jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania właściwych zaświadczeń jak również specjalistycznej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W obrębie kraju śr. cena  przewozu urządzenia kosztuje 1,28 zł/km. Orientacyjnie np., przewóz urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju to cena 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z ceną prawie 1,02 zł za kilometr.

Cena transportu maszyn lub sprzętu poza teren Polski

Popularnymi kierunkami w zagranicznym transporcie maszyn i sprzętu są Niemcy oraz Anglia. Śr. koszt przewozu urządzeń lub sprzętu na jeden km przy trasie Polska – UK kosztuje 0,70 złotych. Orientacyjnie np., transport spawarki na trasie Polska – Anglia zapłacimy niecałe 0,23 zł za kilometr. Tymczasem na odcinku nasz kraj – Niemcy za przewóz maszyn wydamy średnio 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za transport maszyny typu oklejarka cena wynosi blisko 1,18 zł/km, a transport frezarki kosztuje 0,54 zł/km.