(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-12-13 13:51

Octavia,C-Max,Astra

(Nr 2220240)

Marka i model:

Octavia, C-MAX,Astra

Waga w kg (łączna):

4300.00

Dystans: 1660.00 km

Informacje dodatkowe:

Тrzy auto z Włoch. BCA Lodi, CMR

Oferty od Przewoźników (0)

2400 zł

ID firmy: 44029
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

14-12-2017, 07:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-03 do 2018-01-14

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Transport ubezpieczony, licencja. Zapraszam. Cena brutto za 1 sztukę.

Cena (zawiera VAT): 2400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu samochodu pojawia się niekiedy, jeżeli kupujemy nowy wóz lub sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, np. z Włoch. Decydujący koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Sposoby przewożenia auta

    Do przewiezienia pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie ładunku – koła auta powinny być przypięte 4 taśmami trzymającymi tak, aby samochód nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Należy nie zapominać także, że właściwa waga naczepy nie powinna przewyższać faktycznej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie transportować wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w firmie na terenie Unii Europejskiej, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Lodi, 26900, Włochy

3 sty 2018

Adres i termin dostawy

Chełm, 22-100, Polska

13 sty 2018