(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-28 16:32

Odbiór i dowóz (wraz z wniesieniem do mieszkania)

(Nr 1464632)

Długość [m]:

243cm

Szerokość [m]:

243cm

Wysokość [m]:

243cm

Waga w kg:

180.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Dystans: 206.70 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-11-2016, 20:46

Załadunek możliwy w terminach:

2016-11-29

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-11-29, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu, czy też z powodu zmiany wyposażenia biura, powinno się zwrócić uwagę na kilka spraw, gdyż nieprawidłowości w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów i pieniędzy. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez późniejszych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli albo do całkowitego uszkodzenia i konieczności zakupu nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, gdy transportujemy meble używane, należy naturalnie je opróżnić z zawartości i wymyć, na przykład mokrą szmatką. Potem wypadałoby rozważyć, czy transportowany mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli demontaż ich, bywa niebezpieczne, albowiem elementy mogą być trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak np. łóżko może stracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Jednakże przy bardzo wielkich obiektach, takich jak przykładowo łoże, musimy wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, meble należy później odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się stare koce, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają umiejętność do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać czujność na tłukące się części, na przykład szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu mebla doskonale podtrzymuje wszystko w miejscu. Żeby odszukać solidną firmę transportową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, otrzymamy dużo interesujących ofert transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie gabaryty zebranych do transportu mebli, a także podać ich wagę i drogę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Mełgiew, 21-007, Piasecka, 76

Od 7 gru 2016 do 8 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa, 03-287, Skarbka z gór , 63/4

Od 7 gru 2016 do 8 gru 2016