(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Oddam kurs. Pilne. Żona w szpitalu. (Nr 3205498)

Waga w kg (łączna):

1200

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

3500

Dystans: 1328.00 km

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Zurych, Geroldswil

7 wrz 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Książenice

Od 8 wrz 2018 do 9 wrz 2018


Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez większych trudności.

            Na początek warto zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się solidne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić książki na kilka kartonów, żeby łatwiej było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Spore meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce osłaniające, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć pledy, pościel i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Tymczasem drobne rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, lub przeszkody w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli pojawiają się nietypowe wymogi odnoszące się do jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie twojego mienia.