(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Odkurzacz do lisci zamiatarka (Nr 8186126)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Odkurzacz do lisci zamiatarka
Wpisane wymiary
120 x 120 x 120 cm
Wpisana waga
300 kg
1
Łączna waga:
300 kg
Dystans
782 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Trzebień

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Ropczyce

Termin elastyczny


Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz sprzętu ogrodowego nie dotyczy jedynie łopat czy grilli do ogrodu. Mówiąc o przewożeniu sprzętu ogrodowego mamy na myśli transport glebogryzarek elektrycznych, skrzyń, opryskiwaczy, opielaczy czy też przewóz stołów, rzeźb. Są to przeważnie duże narzędzia oraz są całkiem ciężkie. Narzędzia do ogrodu można transportować tak naprawdę każdym rodzajem pojazdu. Zaczynając od pojazdu osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt ogrodowy zazwyczaj nie jest zamknięty w pudłach, z tej przyczyny trzeba go stosownie osłonić. Dobrą praktyką jest unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, żeby nie ruszał się i nie zarysował oraz nie uszkodził innych sprzętów transportowanych w aucie, czy też nie zniszczył samego pojazdu transportującego.

Gdy posiadany sprzęt ogrodowy jest na tyle duży, że nie damy radę osobiście go przetransportować, wtedy warto skierować się z taką informacją do firm transportowych. Najlepszym rozwiązaniem jest użycie giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której znajduje się tysiące firm transportowych. W momencie, kiedy planujemy zamówić transport sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie transportowej wskazując: odległość do pokonania, wymiary sprzętu, ciężar, czy też liczbę elementów którą planujemy przewieźć. Im dokładniej opiszemy taką przesyłkę tym firmy transportowe z większą dokładnością podadzą koszt przewozu. Cena przewozu narzędzi ogrodowych przeważnie zależy od odcinka do przejechania i gabarytów przesyłki. Przeważnie po zgłoszeniu zlecenia w serwisie, wystarczy odczekać niewiele czasu, aby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Warto poczekać chodź kilka godzin, żeby uzbierać jak najwięcej wycen od firm transportowych. Wówczas zostaje tylko upatrzeć zlecenie najciekawszego przewozu sprzętu do ogrodu dla nas.