(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Odkurzacz mobilny (Nr 5306614)

Długość [m]:

1.8

Szerokość [m]:

0.9

Wysokość [m]:

1.6

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 326.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Niedzwiedz K Limanowej

24 paź 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Nowa Wieś Wrocławska

26 paź 2019


Transport sprzętu ogrodowego

Transport sprzętu ogrodowego nie obejmuje jedynie grabi czy węży ogrodowych. Myśląc o transporcie sprzętu ogrodowego mamy na myśli przewóz kosiarek, skrzyń, pomp wodnych, opielaczy czy też przewóz stołów, fontann. Są to przede wszystkim spore przedmioty oraz są całkiem ciężkie. Sprzęt ogrodowy można przewozić tak naprawdę każdym typem auta. Zaczynając od samochodu osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt do ogrodu z reguły nie jest zapakowany w skrzyniach, z tej przyczyny warto go właściwie zabezpieczyć. Można pokusić się o unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, aby nie przemieszczał się i nie uszkodził oraz nie uszkodził pozostałych pakunków przewożonych w pojeździe, czy też nie uszkodził samego samochodu transportującego.

Gdy nasz sprzęt do ogrodu jest odpowiednio duży, że nie możemy sami go przewieźć, wtedy warto skierować się z taką prośbą do firm transportowych. Bardzo dobrym sposobem jest użycie giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której znajduje się setki firm transportowych. W przypadku, gdy chcemy zlecić transport sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie przewozowej podając: odległość do pokonania, wielkość sprzętu, wagę, jak również liczbę przedmiotów jaką chcemy przetransportować. Im dokładniej przedstawimy naszą paczkę tym przewoźnicy precyzyjniej podadzą koszt przewozu. Koszt transportu narzędzi ogrodowych przeważnie zależy od odcinka do przejechania oraz rozmiarów przesyłki. Na ogół po wystawieniu przesyłki w portalu, wystarczy odczekać niewiele czasu, aby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Dobrze jest zaczekać chodź kilka godzin, aby uzbierać jak najwięcej wycen od firm transportowych. Wtedy zostaje tylko wyselekcjonować zlecenie najciekawszego przewozu sprzętu ogrodowego dla nas.