(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-06-27 13:49

Odpad 19 08 13*

(Nr 1874300)
Odpad 19 08 13*

Waga w kg:

5000000.00

Dystans: 64.00 km

Informacje dodatkowe:

Poszukujemy ciężarówek czteroosiowych na ADR-ach. Kod UN 3077 Realizacja zadania od lipca do sierpnia 2017.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport ładunku wywrotką

         W momencie kiedy szukasz przewozu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą opcją jest transport wywrotką.

            Samochód - wywrotka to model samochodu ciężarowego. Posiada on charakterystyczną budowę skrzyni ładunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka posiada specjalistyczne zawiasy, które można albo uchylać na boki, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. To rozwiązanie daje swobodny dostęp do przestrzeni załadunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i wyładunek towaru, a więc oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki różnią się w zależności od rozmiaru ładunku, który mogą przewieźć oraz od sposobu rozładunku. Największą masę mogą przewieźć samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są one w stanie przetransportować 32 tony.

            Żeby uzyskać najlepszą ofertę dla przewozu na samochodzie wywrotce, należy dodać w serwisie - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się przewozem. W trakcie wystawiania ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a następnie należy wybrać kategorię „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przetransportowania, podać trasę i czas realizacji, to pomoże firmą transportowym precyzyjnie wycenić transport i zaoferować najlepszą cenę.

            Przykładowy koszt za przewóz ciężarówką wywrotką na terenie kraju to 1600 złotych. Przewożono 25 ton gruzu na trasie o długości ponad 400 km, czyli dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, przewóz kosztował 900 PLN mniej, niż standardowa cena.

Adres i termin nadania

Legnica, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Głogów, Polska

Termin elastyczny