(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-06-27 13:49

Odpad 19 08 13*

(Nr 1874300)
Odpad 19 08 13*

Waga w kg:

5000000.00

Dystans: 64.00 km

Informacje dodatkowe:

Poszukujemy ciężarówek czteroosiowych na ADR-ach. Kod UN 3077 Realizacja zadania od lipca do sierpnia 2017.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    W momencie kiedy szukasz transportu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą alternatywą jest przewóz wywrotką.

    Samochód - wywrotka to rodzaj pojazdu ciężarowego. Posiada on swoistą budowę skrzyni załadunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalne zawiasy, które można albo uchylać bocznie, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. Takie rozwiązanie umożliwia wygodny dostęp do powierzchni załadunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i wyładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki dzielą się w zależności od wielkości towaru, który mogą załadować oraz od sposobu rozładunku. Największą masę przetransportują samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i można na nie załadować około 32 tony.

    Aby uzyskać najlepszą ofertę dla transportu na samochodzie wywrotce, warto wystawić w portalu - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do tysięcy różnych firm zajmujących się przewozem. W trakcie wystawiania ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a w kolejnym kroku trzeba zaznaczyć kategorię „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najstaranniej opisać, to co masz do przewiezienia, podać trasę i termin, to pomoże firmą transportowym precyzyjnie wycenić transport oraz zaoferować najlepszą cenę.

    Przykładowy koszt za transport samochodem wywrotką na trasie w Polsce to 1600 zł. Transportowano 25 ton gruzu na odcinku o długości ponad 400 kilometrów, co oznacza, że dzięki portalowi Clicktrans, transport kosztował 900 złotych mniej, niż standardowa opłata.

Adres i termin nadania

Legnica, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Głogów, Polska

Termin elastyczny