(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2018-03-19 10:39

Odpad ********

(Nr 2490252)
Odpad ********

Waga w kg (łączna):

40000.00

Dystans: 71.00 km

Transport wywrotką

    Jeżeli szukasz przewozu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, odpowiednią alternatywą jest transport ciężarówką – wywrotką.

    Samochód - wywrotka to model pojazdu ciężarowego. Posiada on swoistą budowę skrzyni załadunkowej, która jest zrobiona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalistyczne zawiasy, które można albo rozchylać na boki, albo umożliwia otwieranie jej tylnej części. To rozwiązanie daje szeroki dostęp do przestrzeni ładunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i rozładunek towaru, a więc oszczędza czas. Samochody wywrotki dzielą się w zależności od pojemności towaru, który mogą załadować oraz od metody wyładunku. Największą masę przetransportują wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i są w stanie przewieść około 32 tony.

    Żeby dostać ciekawą ofertę dla przewozu na samochodzie wywrotce, powinno się dodać w serwisie - na stronie Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, które dotrze do tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się transportem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a następnie należy zaznaczyć kategorię „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najdokładniej opisać, to co masz do przetransportowania, podać trasę i termin, to ułatwi firmą transportowym precyzyjnie wycenić transport i zaproponować najlepszą cenę.

    Przykładowy koszt za przewóz ciężarówką wywrotką na trasie w Polsce to 1600 złotych. Przewożono 25 ton gruzu na odcinku o długości ponad 400 kilometrów, co oznacza, że dzięki portalowi Clicktrans, przewóz wyniósł 900 zł mniej, niż normalna stawka.

Adres i termin nadania

Legnica, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Głogów, Polska

Termin elastyczny