(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2018-07-25 08:37

Odpady komunalne

(Nr 3009456)
Odpady komunalne

Waga w kg (łączna):

20000.00

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 23.00 km

Transport wywrotką

    Jeśli szukasz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, odpowiednią alternatywą jest przewóz wywrotką.

    Samochód - wywrotka to typ samochodu ciężarowego. Posiada on charakterystyczną budowę skrzyni ładunkowej, która jest zrobiona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalne zawiasy, które można albo otwierać na boki, albo pozwala otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. To rozwiązanie daje wygodny dostęp do powierzchni ładunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i wyładunek towaru, a więc oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki różnią się w zależności od rozmiaru ładunku, który mogą przewieźć oraz od metody rozładunku. Największą masę mogą przewieźć wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i można na nie załadować prawie 32 tony.

    Aby znaleźć ciekawą ofertę dla transportu na samochodzie wywrotce, powinno się wystawić w serwisie - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, które dotrze do tysięcy różnych firm zajmujących się przewozem. W trakcie wystawiania ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a w kolejnym kroku trzeba wybrać opcje „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przewiezienia, podać trasę i termin, to ułatwi przewoźnikom precyzyjnie wycenić transport oraz zaproponować najlepszą cenę.

    Przykładowa cena za transport wywrotką na terenie Polski to 1600 złotych. Transportowano 25 ton kamienia na trasie o długości przekraczającej 400 kilometrów, czyli dzięki portalowi Clicktrans, przewóz wyniósł 900 zł mniej, niż standardowa cena.

Adres i termin nadania

Zgorzelec, 59-900, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lubań, Polska

Termin elastyczny