(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Odpady o kodzie 191210 i 191212 (Nr 7599728)

Odpady o kodzie 191210 i 191212
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Odpady o kodzie 191210 i 191212
1360 x 250 x 285 cm
24000 kg
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
24000 kg
Dystans
629 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Małkinia Górna

Od 26 mar 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Łotwa, Brocēnu Pilsēta, Brocēni

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje głównie przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przeprowadzają się. Opłaca się przed zleceniem takiego przewozu ustalić parę ważnych formalności.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku jak i rozładunku towaru. Jeśli jest on osadzony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe zdolne dźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W wypadku niewielkich rzeczy czy też ładunków sypkich, należałoby określić, czy konieczna jest górna plandeka i czy do przewozu może być nieosłonięta przyczepa. Jeśli chcemy przetransportować owoce i warzywa, towary spożywcze, to może okazać się konieczne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport ładunków łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie odpowiednich certyfikatów, dodatkowo w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w pewnych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po dookreśleniu swoich wymagań, szybko można zlokalizować przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej wystawione, trafiają do bardzo dużej ilości różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do przewozu różnorodnych paczek, zaś duża konkurencja umożliwia dostanie niskich cen.