(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

odśnieżarka (Nr 4052238)

odśnieżarka

Długość [m]:

70

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

30

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 177.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Kalisz

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Strzelin

Termin elastyczny


Transport sprzętu ogrodowego

Transport narzędzi ogrodowych nie obejmuje wyłącznie grabi czy węży do ogrodu. Mówiąc o transporcie sprzętu ogrodowego mamy na myśli przewóz kosiarek, kompostowników, pomp wodnych, opielaczy czy też transport stołów, posągów. Są to przeważnie wielkie narzędzia i są całkiem ciężkie. Narzędzia do ogrodu można przewozić właściwie każdym rodzajem pojazdu. Zaczynając od samochodu osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt do ogrodu najczęściej nie jest upakowany w paczkach, z tej przyczyny opłaca się go dobrze ochronić. Można pokusić się o unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, aby nie przesuwał się i nie uszkodził oraz nie uszkodził innych przedmiotów przewożonych w samochodzie, czy też nie zniszczył samego auta transportującego.

Gdy posiadany sprzęt do ogrodu jest odpowiednio wielki, że nie jesteśmy w stanie samodzielnie go przewieźć, wtedy można skierować się z taką informacją do firm transportowych. Najszybszym wyjściem jest użycie giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której znajduje się setki firm transportowych. Gdy planujemy zlecić transport sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie przewozowej podając: odległość do pokonania, gabaryty sprzętu, wagę, jak również liczbę elementów którą chcemy przewieźć. Czym dokładniej przedstawimy naszą przesyłkę tym firmy przewozowe dokładniej wycenią koszt przewozu. Koszt transportu narzędzi ogrodowych w głównej mierze zależy od odcinka do przejechania oraz gabarytów przesyłki. Przeważnie po wystawieniu zlecenia w portalu, wystarczy odczekać niewiele czasu, aby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Dobrą praktyką jest poczekać chodź kilka godzin, aby zgromadzić jak najwięcej wycen od firm transportowych. Wówczas pozostaje tylko wybrać ofertę najkorzystniejszego transportu sprzętu ogrodowego według nas.