(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Odśnieżarka Husqvarna ST121E (Nr 7434934)

Odśnieżarka Husqvarna ST121E

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

40

Dystans: 240.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Głuszyca

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Ruda Śląska

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Transport urządzeń jak i różnego sprzętu wymaga praktyki ze strony przewoźnika, który powinien rzetelnie zabezpieczyć sprzęt, żeby uniknąć zniszczeń, zadraśnięć i wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji przewóz urządzeń i sprzętu są frezarki, młoty, schładzarki, przesiewacze, stelaże, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, suszarnie oraz dużo innych.

Cena przewozu maszyn lub sprzętu

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu będzie zależna głównie od gabarytu i wagi maszyny, a dodatkowo od trasy czyli od punktu załadunku do miejsca rozładunku. Nierzadko transport urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania stosownych zaświadczeń jak również specjalistycznej wiedzy ze strony przewoźnika. W Polsce średnia cena  przewozu urządzenia wynosi 1,28 zł za kilometr. Weźmy na przykład, przewóz urządzenia wulkanizacyjnego na terenie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej na terenie Polski wiąże się z kosztem blisko 1,02 zł/km.

Cena transportu urządzeń i sprzętu na obczyznę

Popularnymi kierunkami w międzynarodowym przewozie maszyn i sprzętu są Niemcy oraz Anglia. Średni koszt przewozu maszyn i sprzętu za 1 km przy trasie Polska – Anglia kosztuje 0,70 PLN. Przykładowo, przewóz spawarki do Anglii zapłacimy prawie 0,23 zł/km. Za to na odcinku Polska – Niemcy za przewóz maszyn poniesiemy koszt prawie 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za przewóz urządzenia typu oklejarka będzie wynosił blisko 1,18 zł/km, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł/km.