Odzież w workach, torbach (Nr 6486625)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

150

Liczba sztuk:

10

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1697.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Wola Świniecka

Od 19 wrz 2020 do 26 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Francja, Kraje Loary, Argentré

Od 20 wrz 2020 do 27 wrz 2020


Transport różnych towarów

Giełda transportowa Clicktrans.pl to internetowy portal licytacyjny tyczący się usług transportowych. Giełda transportowa stanowi bazę aktualnych zamówień oraz zapewnia przewoźnikom szeroki dostęp do zleceń uszeregowanych według kategorii. Gdy planujemy skorzystać z giełdy transportowej, wystarczy zarejestrować się – opcja ta jest całkowicie za darmo. Następnie należy dodać swoje ogłoszenie (gdy jesteś zlecającym przewóz) lub wyszukać zlecenia na wyznaczonej trasie (gdy jesteś przewoźnikiem).

Jakie korzyści daje Clicktrans?

Giełda Clicktrans.pl firmom transportowym daje dostęp do kilkudziesięciu tysięcy ogłoszeń w kraju jak i w Unii Europejskiej, a zlecającym transport - szansę pokazania swoich rzeczy tysiącom przewoźników, którzy w lot wycenią koszt transportu.

Jakie wolne ładunki można znaleźć na giełdzie przewozowej?

Na giełdzie transportowej znajdują się oferty przewozowe dla wszelkiego typu ładunków. Osoby zlecające transport mogą zgłosić przewóz w ramach następujących kategorii, na przykład: meble, samochody, pojazdy inne, maszyny i sprzęt, specjalnej ostrożności, pojazdy budowlane, przyczepy kempingowe, pojazdy zabytkowe, gokarty, skutery wodne, samoloty, palety, kontener, maszyny i urządzenia przemysłowe, sprzęt RTV, sprzęt sportowy, pianina i fortepiany, szkło/kruche/łamliwe, stoły bilardowe, łodzie motorowe, żywność i produkty rolne, pasażerowie jak i wiele innych. Do najpopularniejszych kategorii zleceń transportowych należą: transport samochodów, transport palet oraz giełda przeprowadzek. Znaczącą większość zlecanych ofert są oferty transportowe na busa, czyli zlecenia przewozowe do 3,5 tony.