ofoliowany ladunek - plac zabaw (Nr 6007073)

ofoliowany ladunek - plac zabaw

Długość [m]:

290

Szerokość [m]:

210

Wysokość [m]:

35

Waga w kg (łączna):

240

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

ofoliowane, możemy zabezpieczyć pasami transportowymi

Dystans: 1268.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Spytkowice

Od 28 maj 2020 do 29 maj 2020

Adres i termin dostawy

Holandia, North Brabant, Bosschenhoofd

Termin elastyczny


Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie części powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy dysponujemy do przetransportowania drobny towar, który nie potrzebuje użycia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga skorzystania z całej powierzchni, wówczas wzięcie takiego typu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest najodpowiedniejsze. 


Do ciężarówek stosowanych w transporcie LTL kwalifikuje się auta, których waga przekracza 3,5 t. i inne pojazdy spełniające wymogi ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się duże pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe klasa: firanka i furgon. Wariant samochodu ciężarowego powinien być przystosowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W wycenie transportu ładunku w obrębie LTL, istotne są jego parametry – ciężar i gabaryty. Powinno się również dodać informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, wypada opisać opakowanie. Ważna jest także informacja w kwestii usługi – czy zalicza się do niej tylko przewóz, czy na przykład załadunek i rozładunek. Istotny może być również termin realizacji transportu.

Ładunki transportowane w obszarze LTL to zazwyczaj paczki z odzieżą, narzędzia, meble, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeżeli transport niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego przewozem całonaczepowym.