(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2016-11-28 19:20

Ogar 205

(Nr 1466002)
Ogar 205

Marka i model:

Ogar 205

Waga w kg:

50.00

Budżet zlecenia [zł]:

50

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 476.40 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-11-2016, 08:54

Załadunek możliwy w terminach:

2016-11-29

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

350 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-11-2016, 23:04

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-30 do 2016-12-31

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

1. odbiór i dostawa w umówionym terminie, ale wyłącznie w dni robocze, kierowcy jeżdżą w godz. 8-16. wymagane jest kilkugodzinne OKIENKO na odbiór/dostawę. 2. transport realizowany przez wyspecjalizowaną firmę kurierską, przewóz na specjalnej (nie mylić z europaletą) palecie, do której jednoślad jest mocowany pasami. 3. płatność z góry, przelewem, przed wykonaniem usługi. 4. ubezpieczenie transportu - tak, do kwoty 12000 zł. Doubezpieczenia - możliwe, za dodatkową opłatą (70 zł). 5. wystawiam fakturę vat 23%. 6. jeśli nie uda się odebrać motocykla/skutera w wyznaczonym dniu - uzgadniamy kolejny termin Próbujemy max. 3 razy. 7. standardowy czas transportu to 48h (tylko dni robocze). 8. po wyborze oferty pocztą elektroniczną podsyłam informacje potrzebne do złożenia zlecenia. 9. długość motocykla nie może przekraczać 250 cm. Przy załadunku większych pojazdów potrzebna będzie niewielka pomoc przy mocowaniu pasami na czas transportu.

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle oraz skutery to zwykle drogocenne towary, które wydają się względnie ciężkie do zabezpieczenia w trakcie transportu. Ciężkie - aczkolwiek jedynie na pozór. Dobrze przymocowany pojazd na pewno przetrzyma transport bez jednej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motor transportowany. W przypadku przewozu na przyczepie, potrzebne są 4 taśmy mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów wystarczą jedynie 2, ponieważ dysponują one szyny powstrzymujące przesuwanie się motocykla. Istotne jest, aby mocowania nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odpiąć podczas jazdy, a ponadto trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w specjalistycznym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery warto też przewozić w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy jedynie pamiętać o elastycznych „obijakach” na bokach wozu i między transportowanymi przedmiotami.

    Aby prowadzący samochód nie prowadził w wyziewach benzyny, lepiej przed wyjazdem osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie jazdy rozchlapać się na nierównościach. Występują także platformy montowane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motocykl lub skuter i zarazem nie zapełniają całego miejsca w samochodzie.

     Warto zazwyczaj wywiedzieć się o wszystkie detale i warunki, w których nasz motor będzie przewożony, a również, czy firma przewozowa ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności przykładowo deski jest niepewne i grozi uszkodzeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Wystawiając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można zdobyć wiele ciekawych ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują tego typu sprzęt stale. Ceny za przewóz na szlakach w Europie kształtują się do 0,6 złotych za km. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w przypadku kiedy firma przewozowa może przetransportować jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Kępno, 63-600

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Morąg

Termin elastyczny