(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Ok 15t balustrad stalowych i szklanych (Nr 5570507)

Ok 15t balustrad stalowych i szklanych

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

15000

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1469.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Koszalin

10 lut 2020

Adres i termin dostawy

Norwegia, Sør-Trøndelag, Brekstad

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

            Transport towaru zlecany na pełną ciężarówkę interesuje głównie zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie zmieniają miejsce zamieszkania. Warto przed zamówieniem takiego przewozu zdiagnozować parę decydujących problemów.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku oraz rozładunku przetransportowanych rzeczy. Jeżeli znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które zdołają podźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W wypadku małych paczek czy też ładunków sypkich, opłaca się uzgodnić, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do przewozu wystarczy odkryta naczepa. Jeżeli zamierzamy przewieźć płody rolne, produkty spożywcze, wtedy może okazać się konieczne skorzystanie z samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz ładunków łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie adekwatnych świadectw, w dodatku w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w niektórych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

            Po ustaleniu swoich wymagań, bezproblemowo można natrafić przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Gdyż oferty na niej wystawione, trafiają do tysięcy specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do transportu różnorodnych produktów, a duża konkurencja pozwala zdobycie korzystnych cen.