(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

ok 15ton (Nr 4100714)

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

1.8

Waga w kg (łączna):

15000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Transport transformatorów - ok 15szt, każdy waży ok 1tony. wymiary przybliżone 1,5x1,5x1,8m

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 163.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Łódź

Od 25 mar 2019 do 27 mar 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warka

Od 26 mar 2019 do 29 mar 2019


Transport pełną ciężarówką

            Transport ładunku zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga szczególnie firmy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie wyprowadzają się. Warto przed zamówieniem takiego transportu ustalić kilka zasadniczych formalności.

            Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku oraz wyładunku przetransportowanych rzeczy. Jeśli jest on umieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe zdolne podźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu wyładunku. W przypadku niewielkich rzeczy czy też ładunków sypkich, należałoby uzgodnić, czy niezbędna jest górna plandeka i czy do transportu wystarczy nieprzykryta naczepa. Jeśli pragniemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, wówczas może okazać się niezbędne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie należytych świadectw, dodatkowo w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w pewnych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po dookreśleniu swoich kryteriów, najczęściej można natrafić przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej umieszczone, docierają do bardzo dużej ilości specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do transportu różnorakich ładunków, a duża konkurencja umożliwia otrzymanie niskich stawek.