(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-12-27 16:49

ok 24 t

(Nr 2244078)
ok 24 t

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

2.2

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

24000.00

Opakowanie ładunku:

płyty drogowe, naczepa firanka lub burta beż plandeki

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 250.00 km

Full truck load

     Transport ładunku zlecany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga w pierwszej kolejności firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat wyprowadzają się. Warto przed zamówieniem takiego przewozu uzgodnić parę głównych zagadnień.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku jak i wyładunku przetransportowanych rzeczy. Jeżeli znajduje się na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowepotrafiące unieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu rozładunku. W wypadku małych rzeczy czy też produktów sypkich, należy uzgodnić, czy potrzebna jest górna osłona oraz czy do transportu może być otwarta naczepa. Gdy potrzebujemy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, wtedy może okazać się przydatne użycie pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport produktów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie właściwych papierów, dodatkowo w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w niektórych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po ustaleniu swoich warunków, najłatwiej można natrafić przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem oferty na niej zamieszczone, trafiają do setek profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do transportu różnorakich ładunków, a duża konkurencja pozwala pozyskanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Grodzisk Mazowiecki, 05-825, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Pilaszkowice Pierwsze, 21-065, Polska

Termin elastyczny