(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Ok. 40 paczek różnej wielkości bez mebli oraz kot (Nr 6392856)

Waga w kg (łączna):

700

Dystans: 2633.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Murzasichle

12 sie 2020

Adres i termin dostawy

Irlandia, Kerry, Tralee

15 sie 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, ale gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            Na początek warto wykonać selekcję posiadanych rzeczy. Jak czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się solidne pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, np. podzielić segregatory na parę kartonów, żeby bezproblemowo było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu mebli i aranżowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy surowce chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej wrażliwe meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy nieduże rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub problemy w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują wyjątkowe zasady odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie naszego majątku.