(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-26 08:52

Okap ze stali nierdzewnej

(Nr 1922897)
Okap ze stali nierdzewnej

Długość [m]:

2,4

Szerokość [m]:

0,8

Wysokość [m]:

0,9

Waga w kg (łączna):

80.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 299.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam, towar w Środzie Wlkp. gotowy do odbioru. Pracują do godziny 17, jutro 7-17. Zależy mi na dzisiejszej, najpóźniej jutrzejszej dostawie. Towar jest zabezpieczony streczem i jeśli trzeba może być na palecie. Proszę o propozycję cenowe, najlepiej w doładunku.

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

ID firmy: 66830
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-07-2017, 09:14

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-26 do 2017-08-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Oferta dotyczy transportu okapu spakowanego na palecie. Cena brutto z fakturą lub paragonem. Transport firmą spedycyjną. Właściwe zabezpieczenie towaru do transportu po stronie nadawcy. Odbiór w ciągu 24 - 48h roboczych, dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych od załadunku. Pracujemy w godzinach 08.00 - 16.00 i w tych godzinach odpowiadamy na wiadomości. Zapraszamy.

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy transport mebli, czy to przez zmianę adresu lub przez zmianę wyposażenia mieszkania, należy zwrócić uwagę na szereg spraw, gdyż pomyłki w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów i zasobów finansowych. Komplikacje mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez późniejszych parę lat, aż do następnej wymiany mebli, bądź do zupełnego uszkodzenia i potrzeby nabycia nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, gdy transportujemy meble używane, trzeba oczywiście je opróżnić z zawartości i usunąć brud, na przykład mokrą szmatką. Później warto rozważyć, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli demontaż ich, bywa ryzykowne, albowiem elementy mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak np. sofa może stracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Natomiast przy bardzo dużych rzeczach, takich jak przykładowo szafa, musimy zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba później należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są stare koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwrócić czujność na tłukące się elementy, np. szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu mebla świetnie utrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy odszukać wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, dostaniemy wiele ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, należy w ofercie drobiazgowo przedstawić wszystkie gabaryty przygotowanych do przewozu mebli, a także podać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Środa Wielkopolska, Polska

26 lip 2017

Adres i termin dostawy

Szczecin, Polska

Od 26 lip 2017 do 27 lip 2017